A TUDOMÁNYOK NAPOS OLDALA

Utolsó módosítás dátuma : 2019. szeptember 29.

Az Eszterházy Károly Egyetem minden campusa és kara csatlakozott a Kutatók Éjszakája programhoz, amit idén már tizenharmadik alkalommal szervezett meg az intézmény.

Az egyetem közel száz programra várta az érdeklődőket. Az Egri Campuson reggel Dr. Juhász Tibor rektorhelyettes köszöntötte a résztvevőket. Úgy fogalmazott: az érdeklődők a programon megismerhetik a tudomány napos oldalát, s reméli, hogy lesz olyan a vendégek között, akit az itt szerzett élmények mozdítanak el egy-egy tudományterület felé. A programok sorából kiemelte Dolák-Saly Róbert, egykori hallgatónk látogatását, aki maga is elkötelezett a tudományok iránt, s Világos professzorként is ezt igyekszik népszerűsíteni, közérthető és humoros nyelven. Dr. Juhász Tibor elmondta: 13. évébe lépett egyetemükön a Kutatók Éjszakája, de a lelkesedés töretlen.